AK Getmer OÜ loodi 2008 a kevadel perefirmana, vajadusest muuta meid ümbritsev kaunimaks ja pakkuda inimestele rohkem võimalusi oma aega kasutada puhkuseks, päeva nautimiseks.

Meie moto on: Kingi perele rahulolu ja vabaaeg!

Oleme ise oma kodu loov pere ja teame, kui vähe on aega tegeleda hooldustöödega aias: vabadel päevadel peaksime hindama perega koos vabaaja veetmist, pühendumist üksteisele ja tundma rõõmu igast hetkest, mis veedetud lähedastega. Siis ongi hea kutsuda meid appi- hooldame Teie murud, hekid, ilupuud, vajadusel aitame jõu ja nõuga abihoonete rajamisel ja aia kujundamisel. Nädalavahetus, puhkus oma kodus ja aias on parim võimalus nautida päevi kõige kallimatega!

Vajad abi taimete, puude muretsemisel, istutamisel- aitame ikka!

Pakume firmadele, korteriühistutele ja omavalitsustele koostööd: haljasalade- ja parkide rajamine ja hooldamine, kalmistute hooldus jms. Samuti oleme abiks suvilaomanikele, nn suvesaarlastele, kes väsinud töönädalast ja pikast reisist tulevad nautima oma suvekodu turvalisust ja ilu. Kokkuleppel hooldame suvekodu just kliendile sobiva ajagraafikuga ja mahuga.

Samuti hooldame hauaplatse, kinkides südamerahu inimestele, kes viibivad kaugel oma pere kalmudest. Hea on teada, et hoolitsetakse lähedaste viimse puhkepaiga eest, kui viibitakse kaugel.

Meilt saab tellida ka transport teenust, kolimisteenust  kaubikuga- üle Eesti.

Nüüd saab meilt tellida ka litsentseeritud korstnapühkija, pottseppa, küttekollete ehitust ja -remonttöid. Tihti jääb lihtsalt peale vaadates märkamata, mis seisukorras on korsten. Meie korstnapühkija puhastab ja saab parandada, mida vaja, sest küttekolle on iga maja süda ja selle korrashoid on oluline turvalisuse pärast nii majale kui ka selle elanikele.